11 -13 lipca 2022 - wycieczka ŚDS ,,Walentynka" do stolicy
Wspólny wyjazd domowników ,,Walentynki" i uczestników WTZ ,,Atut" ze Szczecinka nad morze, do Unieścia
Drzewoterapia - integracyjna sesja terapeutyczna na wolnym powietrzu z wprowadzeniem teoretycznym w formie prelekcji
Zabawa przygotowana przez domowników ŚDS ,,Walentynka"