06 maja 2022 roku odbyły się warsztaty ceramiczne z Panią Anetą Chęcińską. Następna grupa domowników, ,,Walentynki" miała możliwość zapoznać się z tajnikami sztuki tworzenia z gliny. Dziękujemy za super zajęcia.