,,Domowy zielnik

,,Domowy zielnik"

czwartek, 05 maja 2022

05 maja 2022, w Środowiskowym Domu Samopomocy ,,Walentynka" odbyły się zajęcia pn. ,,Domowy zielnik", składające się z prelekcji i wspólnego sadzenia ziół na przyośrodkowym terenie zielonym.