26 kwietnia 2022 odbyła się pierwsza część warsztatów ceramicznych, które poprowadziła dla nas Pani Aneta Chęcińska, w swojej pracowni, w SP7. Było fantastycznie i bardzo inspirująco. Udział w zajęciach wzięło kilku domowników. 06 maja następna edycja, dla kolejnych podopiecznych. Dziękujemy